Speelronde Dag Datum Wedstrijd
7 Thu 17-10-2019 om 19:30 de Tijd 2 - Freggels 2
7 Thu 17-10-2019 om 19:30 Hof van Holland 4 - 't Steegje 1
7 Thu 17-10-2019 om 19:30 Veermannen 2 - K.O.T. 2
7 Thu 17-10-2019 om 19:30 't Steegje 4 - Amerhal 1

Speelronde Dag Datum Wedstrijd
8 Mon 21-10-2019 om 19:30 Hof van Holland 1 - Hof van Holland 4
8 Wed 23-10-2019 om 19:30 K.O.T. 2 - Amerhal 1
8 Thu 24-10-2019 om 19:30 de Tijd 2 - 't Steegje 4
8 Thu 24-10-2019 om 19:30 Freggels 2 - K.O.T. 1
8 Thu 24-10-2019 om 19:30 't Hoekske 2 - Hof van Holland 2
8 Thu 24-10-2019 om 19:30 't Steegje 1 - Veermannen 2

Speelronde Dag Datum Wedstrijd
9 Mon 28-10-2019 om 19:30 Amerhal 1 - 't Steegje 1
9 Mon 28-10-2019 om 19:30 Hof van Holland 2 - Freggels 2
9 Wed 30-10-2019 om 19:30 K.O.T. 1 - de Tijd 2
9 Thu 31-10-2019 om 19:30 Hof van Holland 4 - 't Hoekske 2
9 Thu 31-10-2019 om 19:30 Veermannen 2 - Hof van Holland 1
9 Thu 31-10-2019 om 19:30 't Steegje 4 - K.O.T. 2

Speelronde Dag Datum Wedstrijd
10 Thu 07-11-2019 om 19:30 't Steegje 4 - Hof van Holland 1
10 Thu 07-11-2019 om 19:30 't Hoekske 2 - 't Steegje 1
10 Thu 07-11-2019 om 19:30 Freggels 2 - K.O.T. 2
10 Thu 07-11-2019 om 19:30 de Tijd 2 - Amerhal 1

Speelronde Dag Datum Wedstrijd
11 Mon 11-11-2019 om 19:30 Hof van Holland 1 - Amerhal 1
11 Wed 13-11-2019 om 19:30 K.O.T. 1 - 't Steegje 4
11 Thu 14-11-2019 om 19:30 de Tijd 2 - Hof van Holland 2
11 Thu 14-11-2019 om 19:30 Freggels 2 - Hof van Holland 4
11 Thu 14-11-2019 om 19:30 't Hoekske 2 - Veermannen 2
11 Thu 14-11-2019 om 19:30 't Steegje 1 - K.O.T. 2

Speelronde Dag Datum Wedstrijd
12 Mon 18-11-2019 om 19:30 Hof van Holland 2 - K.O.T. 1
12 Mon 18-11-2019 om 19:30 Amerhal 1 - 't Hoekske 2
12 Tue 19-11-2019 om 19:30 K.O.T. 2 - Hof van Holland 1
12 Thu 21-11-2019 om 19:30 Hof van Holland 4 - de Tijd 2
12 Thu 21-11-2019 om 19:30 Veermannen 2 - Freggels 2
12 Thu 21-11-2019 om 19:30 't Steegje 1 - 't Steegje 4

Speelronde Dag Datum Wedstrijd
13 Mon 25-11-2019 om 19:30 Hof van Holland 1 - 't Steegje 1
13 Wed 27-11-2019 om 19:30 K.O.T. 1 - Hof van Holland 4
13 Wed 27-11-2019 om 19:30 't Steegje 4 - Hof van Holland 2
13 Thu 28-11-2019 om 19:30 de Tijd 2 - Veermannen 2
13 Thu 28-11-2019 om 19:30 Freggels 2 - Amerhal 1
13 Thu 28-11-2019 om 19:30 't Hoekske 2 - K.O.T. 2

Speelronde Dag Datum Wedstrijd
14 Mon 02-12-2019 om 19:30 Hof van Holland 2 - Hof van Holland 4
14 Wed 04-12-2019 om 19:30 K.O.T. 1 - Veermannen 2

Speelronde Dag Datum Wedstrijd
15 Mon 09-12-2019 om 19:30 Hof van Holland 1 - 't Hoekske 2
15 Mon 09-12-2019 om 19:30 Amerhal 1 - K.O.T. 1
15 Wed 11-12-2019 om 19:30 K.O.T. 2 - de Tijd 2
15 Thu 12-12-2019 om 19:30 't Steegje 1 - Freggels 2
15 Thu 12-12-2019 om 19:30 Veermannen 2 - Hof van Holland 2
15 Thu 12-12-2019 om 19:30 Hof van Holland 4 - 't Steegje 4

Speelronde Dag Datum Wedstrijd
16 Tue 17-12-2019 om 19:30 K.O.T. 1 - K.O.T. 2
16 Thu 19-12-2019 om 19:30 't Steegje 4 - 't Hoekske 2
16 Thu 19-12-2019 om 19:30 Freggels 2 - Hof van Holland 1
16 Thu 19-12-2019 om 19:30 de Tijd 2 - 't Steegje 1
16 Thu 19-12-2019 om 19:30 Hof van Holland 4 - Veermannen 2

Speelronde Dag Datum Wedstrijd
17 Mon 23-12-2019 om 19:30 Hof van Holland 2 - Amerhal 1

Speelronde Dag Datum Wedstrijd
19 Mon 06-01-2020 om 19:30 Amerhal 1 - Hof van Holland 4
19 Mon 06-01-2020 om 19:30 Hof van Holland 1 - de Tijd 2
19 Wed 08-01-2020 om 19:30 K.O.T. 2 - Hof van Holland 2
19 Thu 09-01-2020 om 19:30 't Hoekske 2 - Freggels 2
19 Thu 09-01-2020 om 19:30 't Steegje 1 - K.O.T. 1
19 Thu 09-01-2020 om 19:30 Veermannen 2 - 't Steegje 4

Speelronde Dag Datum Wedstrijd
20 Mon 13-01-2020 om 19:30 Hof van Holland 2 - 't Steegje 1
20 Tue 14-01-2020 om 19:30 K.O.T. 1 - Hof van Holland 1
20 Thu 16-01-2020 om 19:30 't Steegje 4 - Freggels 2
20 Thu 16-01-2020 om 19:30 de Tijd 2 - 't Hoekske 2
20 Thu 16-01-2020 om 19:30 Hof van Holland 4 - K.O.T. 2
20 Thu 16-01-2020 om 19:30 Veermannen 2 - Amerhal 1

Speelronde Dag Datum Wedstrijd
21 Mon 20-01-2020 om 19:30 Hof van Holland 1 - Hof van Holland 2
21 Mon 20-01-2020 om 19:30 Amerhal 1 - 't Steegje 4
21 Tue 21-01-2020 om 19:30 K.O.T. 2 - Veermannen 2
21 Thu 23-01-2020 om 19:30 Freggels 2 - de Tijd 2
21 Thu 23-01-2020 om 19:30 't Hoekske 2 - K.O.T. 1
21 Thu 23-01-2020 om 19:30 't Steegje 1 - Hof van Holland 4

Speelronde Dag Datum Wedstrijd
22 Mon 27-01-2020 om 19:30 Hof van Holland 2 - 't Hoekske 2
22 Mon 27-01-2020 om 19:30 Amerhal 1 - K.O.T. 2
22 Thu 30-01-2020 om 19:30 K.O.T. 1 - Freggels 2
22 Thu 30-01-2020 om 19:30 't Steegje 4 - de Tijd 2
22 Thu 30-01-2020 om 19:30 Hof van Holland 4 - Hof van Holland 1
22 Thu 30-01-2020 om 19:30 Veermannen 2 - 't Steegje 1

Speelronde Dag Datum Wedstrijd
23 Mon 03-02-2020 om 19:30 Hof van Holland 1 - Veermannen 2
23 Wed 05-02-2020 om 19:30 K.O.T. 2 - 't Steegje 4
23 Thu 06-02-2020 om 19:30 de Tijd 2 - K.O.T. 1
23 Thu 06-02-2020 om 19:30 Freggels 2 - Hof van Holland 2
23 Thu 06-02-2020 om 19:30 't Hoekske 2 - Hof van Holland 4
23 Thu 06-02-2020 om 19:30 't Steegje 1 - Amerhal 1

Speelronde Dag Datum Wedstrijd
24 Mon 10-02-2020 om 19:30 Amerhal 1 - Hof van Holland 1
24 Mon 10-02-2020 om 19:30 Hof van Holland 2 - de Tijd 2
24 Wed 12-02-2020 om 19:30 K.O.T. 2 - 't Steegje 1
24 Thu 13-02-2020 om 19:30 't Steegje 4 - K.O.T. 1
24 Thu 13-02-2020 om 19:30 Hof van Holland 4 - Freggels 2
24 Thu 13-02-2020 om 19:30 Veermannen 2 - 't Hoekske 2

Speelronde Dag Datum Wedstrijd
25 Mon 17-02-2020 om 19:30 Hof van Holland 1 - K.O.T. 2
25 Tue 18-02-2020 om 19:30 K.O.T. 1 - Hof van Holland 2
25 Thu 20-02-2020 om 19:30 de Tijd 2 - Hof van Holland 4
25 Thu 20-02-2020 om 19:30 Freggels 2 - Veermannen 2
25 Thu 20-02-2020 om 19:30 't Hoekske 2 - Amerhal 1
25 Thu 20-02-2020 om 19:30 't Steegje 4 - 't Steegje 1

Speelronde Dag Datum Wedstrijd
27 Mon 02-03-2020 om 19:30 Hof van Holland 2 - 't Steegje 4
27 Mon 02-03-2020 om 19:30 Amerhal 1 - Freggels 2
27 Wed 04-03-2020 om 19:30 K.O.T. 2 - 't Hoekske 2
27 Thu 05-03-2020 om 19:30 Hof van Holland 4 - K.O.T. 1
27 Thu 05-03-2020 om 19:30 Veermannen 2 - de Tijd 2
27 Thu 05-03-2020 om 19:30 't Steegje 1 - Hof van Holland 1

Gebr. van Dijk Agricentrum Amerhal Biemans Cafe Boven Water Cafe de Tijd Cafe Diepstraten Cafe Hof van holland Cafe t Hart Cafe t Hoekske Cafe t Steegje Cafe t Tapperijke Cafe t Voske Fennema Schilderwerken Fortune Hermus Made Huijbregts PJC van Kastel RFM Montage EMSI Made Segeren Smits Schilderwerken Bloemisterij Kielestein Trefpunt Verhoeven Watersport botenverhuur De Boei Bootservice Zeester Zijlmans AB Home Systems